2 września 2012

Trzecie Urodziny


Dzisiaj mój blog obchodzi trzecie urodziny.

I nie piszę o tym dlatego, że oczekuję zbudowania mu pomnika,  przeciwnie! Przede wszystkim, z tej okazji chcę podziękować Wam wszystkim, którzy zaglądacie tu z każdym nowym wpisem (lub nawet częściej!), komentujecie to co i o czym piszę i tym wszystkim utwierdzacie mnie w przekonaniu, że warto pisać dalej.
Dziękuję!


Jeśli jest coś, o czym szczególnie chcielibyście przeczytać na blogu, koniecznie napiszcie mi o tym w mailu (maa-k@wp.pl) lub komentarzu. Przecież nie prowadzę go wyłącznie dla siebie.
Co jakiś czas dostaję prośby o polecenie filmów, staram się wtedy jak najlepiej wybrać zestaw, ciągle przepraszam, że jeszcze nie osiągnęłam ideału (wybierania idealnej listy po wymianie kilku zdań...).

Kara Hayward i Bill Murray, fot. Jake Chessum
dla "Harper's Bazaar", ilustracja do artykułu o filmie, który opisywałam TUTAJ.


Zapraszam też na profil bloga na Facebooku: do tej pory nie miałam aż tyle serca i fantazji, żeby zrobić z niego w naprawdę ciekawą platformę. Bardzo mi miło jednak za każdym razem, gdy pojawia się komentarz, bo jestem niezmiennie ciekawa Waszych opinii nie tylko na temat tego, co sama publikuję, ale przede wszystkim na temat tego, jakie to wywołuje emocje w Was.

Scarlett Johansson, fot. Tim Walker

Na koniec, mam nadzieję, że uda mi się poprowadzić blog przez co najmniej kolejne trzy lata, bo w kinie ciągle pojawia się coś, o czym chciałabym Wam opowiedzieć (nie mówiąc o tym, ile takich rzeczy - filmów/twórców/akcji/prądów/wspaniałości... pojawiło się dawno temu).
jeszcze raz: Dziękuję!

Federico Fellini, fot. Mary Ellen Mark
6 komentarzy:

 1. Brawo! Wspaniałe trzy lata, oby tak dalej! =)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego! Powodzenia i trzymam kciuki abyś jak najdłużej i najlepiej prowadziła tego bloga, bo jest wspaniały :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziekuje Wam bardzo!
  z takim wsparciem moge dzialac duzo dluzej!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejnych 333 lat z blogiem! :)

  pozdrawiam
  Amandine

  OdpowiedzUsuń