21 marca 2013

Czytelnia: Udław się. Konkurs.

Przedłużające się oczekiwanie na wiosnę jest świetnym pretekstem, by zorganizować szybki konkurs: dzięki uprzejmości wydawnictwa Niebieska Studnia mam dla Was dwa egzemplarze książki "Udław się" Chucka Palahniuka.


Za podstawie książki powstał film "Udław się" w reżyserii Clarka Gregga z Samem Rockwellem i Anjelicą Houston w rolach głównych. Kiedyś ten film uwielbiałam, z perspektywy czasu jednak mam do niego o wiele więcej dystansu i nieco więcej krytycyzmu.
Zupełnie inaczej jest z książką, z resztą całą twórczość Palahniuka lubię bardzo i mam nadzieję, że Wy także (albo przynajmniej polubicie w niedalekiej przyszłości).

Zadanie konkursowe to:

Wybierz swój ulubiony film, którego akcja (lub jej część!) rozgrywa się w SZPITALU i wyjaśnij, dlaczego właśnie ten lubisz najbardziej. 

Na odpowiedzi czekam do końca marca, możecie przesyłać je mailem na adres kinofilka@gmail.com

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybiorę dwie, które urzekną mnie najbardziej, a ich autorzy otrzymają (kapitalne!) książki.
Powodzenia!EDIT: 03.04.2013
Kochani!
Bardzo dziękuję za wszystkie nadesłane maile, 
naprawdę, dzięki Wam poznałam kolejne interesujące filmy, ale niestety mogłam wybrać tylko dwie osoby - Martyna i Kamil już dostali ode mnie maile zwrotne.
Mam nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będę miała możliwość zorganizowania ciekawej akcji, a wydawnictwu Niebieska Studnia dziękuję za książki!

7 komentarzy:

 1. Mam chrapkę na tę książkę, również okładka wydaje m się fantastyczna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chciałabym ją przeczytać... Niestety mam zbyt dużo książek do czytania na studiach, muszę poczekać z tym do wakacji, właśnie ,,udław się'' wpisuję w kalendarzu w ostatni dzień sesji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny konkurs, chętnie wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój opis naprawdę zachęcił mnie do przeczytania tej książki.. Muszę się koniecznie za nią rozejrzeć ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdradzisz, kiedy wyniki konkursu? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jutro!
   tak entuzjastycznie świętowałam, że jeszcze nie zdecydowałam, komu podeślę książki, a maile są naprawdę (!) interesujące, więc dałam sobie czas do jutra na zdecydowanie :)

   Usuń
 6. Naprawdę super było wygrać! ; ) Pozdrawiam, Kamil

  OdpowiedzUsuń