12 marca 2011

(moja) Kinomaszyna w UniRadiu


Dzisiaj bardzo krótko, bardzo ważny komunikat :)

Mam niewątpliwą przyjemność ogłosić, że od wtorku, 15 marca w internetowym UniRadiu rusza moja KINOMASZYNA
- audycja poświęcona tematom filmowym.

Niesamowicie cieszę się z tego, że oprócz pisania o filmach, będę mogła także zająć się opowiadaniem o nich. Przyznam, że mam tremę (!!!), jednak postaram się tak dobierać tematy, filmy i muzykę, by audycja była jak najciekawsza, a poszczególne programy jak najbardziej różnorodne. 


Zapraszam na pierwszy odcinek audycji - jak wspomniałam, po raz pierwszy samodzielnie przed mikrofonem w studiu usiądę we wtorek, 15 marca, od godziny 21:00 - UniRadia, internetowego radia uniwersyteckiego, możecie posłuchać TUTAJ.

Tematem premierowej audycji będą OSCARY.
Opowiem o laureatach sprzed kilku tygodni i kilkunastu lat, o momentach różnych gali, które najlepiej zapadły mi w pamięć, o statuetkach, które powinny być przyznane komuś innemu.
Dodam też garść własnych wspomnień oscarowych i wszystko to, co w Oscarach lubię najbardziej. Będę pamiętać też o tych, którzy Oscara nigdy nie otrzymali (a zdecydowanie powinni wreszcie otrzymać), oraz o tych, którzy zazwyczaj stoją w cieniu (z różnych względów).
Mam nadzieję, że mój (subiektywny) przegląd oscarowy przypadnie Wam do gustu,

Jeszcze raz zapraszam BARDZO serdecznie!!!
Po każdej audycji tutaj, na blogu będę umieszczać skrót programu- przypomnę filmy, o których opowiem, tematy, które zostały poruszone i piosenki, które postanowię wykorzystać.

Działania facebookowe prowadzę TUTAJ i TUTAJ, zapraszam do polubienia i zaglądania od czasu do czasu :)

4 komentarze:

 1. Wow, gratuluję i życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje:)
  Mało komentuję, ale regularnie zaglądam :) Dobrze piszesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję Wam bardzo, będę się starała robić wszystko jeszcze lepiej!!!
  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 4. kochana!jestem do tyłu!nie widziałam jak dużo u ciebie się dzieje! jestem pod wrażeniem:) gratuluję audycji. Niestety nie mogę znaleźć podcastu na stronie,mogłabyś podać pełny link do niego jeśli to możliwe?:))
  uściski i powodzenia!
  J.

  OdpowiedzUsuń