29 marca 2011

Kinomaszyna 3 - 29 marca, godz. 21:00


Wieczorem przeniesiemy się w bardzo mroczne filmowe światy.
Zastanowię się nad tym, jak bardzo różnorodnie w filmach traktowany jest temat narkotyków i dlaczego jest tak interesujący.Co można było zamawiać w Korova Milky Bar? Jaki film nazywany jest "Mechaniczną Pomarańczą" lat 90.? Czy wszystkie cukierki są równie słodkie?
Kilka sztandarowych filmów, wiele informacji, przewrotnie inspirujące historie i, jak co tydzień, sporo dobrej filmowej muzyki.

Zapraszam już dzisiaj - we wtorek 29 marca o godzinie 21:00
do posłuchania tylko w UniRadiu !!!

warto też śledzić Facebookowe aktualności.

4 komentarze:

 1. kurcze, dopiero teraz to przeczytalam! a bym posluchala ze wzgledu na mechaniczna pomarancze, ktora wzielam jednak do matury!

  OdpowiedzUsuń
 2. kochana..gratuluję Ci tej audycji:) wierzę,że żadne doświadczenie nie marnuje się! Niestety byłam chora w tym tygodniu i pewno już spałam we wtorek o tej porze..
  ale! biorąc pod uwagę to w jaki sposób piszesz o filmach, wiem,że już mi się podoba Twój program!:))
  uściski!miłego weekendu!
  Just

  OdpowiedzUsuń
 3. czekam na streszczenie tego co powiedziałaś. słuchaliśmy całą audycje. amrrr, Twoj głos, amrrrrr... ja właśnie piszę konspekt maturalny. i okropnie wkręciłam się w Mechaniczną. książka jest świetna, ach! powoli też ogarniam język filmu i literatury, acz jeszcze nie mam pomysłu jak je porównać. ale to kwestia chwili! acha, jutro jadę szukać książki, którą mi poleciłaś. i wszelkie wolne myśli, jakie przyszly by Ci na myśl pisz śmiało!

  OdpowiedzUsuń
 4. @Just, jeśli będziesz miała ochotę przesłuchać, archiwalne odcinki na pewno się pojawią w sieci, na wrzucie pod hasłem 'kinomaszyna' można już odsłuchać jeden z nich !!!

  @Juanko!
  streszczenie pojawiło się z lekkim opóźnieniem, ale jest, jest!
  Cieszę się, że wszystko Ci ładnie wychodzi, jakby mi coś wpadło do głowy, to dam znać, niestety, w moich książkach niewiele jest na ten temat ..!

  OdpowiedzUsuń