21 czerwca 2011

Kocie melodie, część 2Dzisiaj druga część kociej serii, poprzednią możecie znaleźć TUTAJ

 James Dean 
i Marcus - prezent od Elizabeth Taylor


James Dean także miał wielkie pokłady miłości dla swojego kota. Tuż po śmierci Deana, w jego domu znaleziono odręcznie zapisaną kartkę z dokładnymi instrukcjami karmienia kota i opieki nad nim w czasie, gdy aktor miał przebywać na wyścigach samochodowych w Salinas w Kalifornii.(między innymi: przepis na miksturę z żółtka, dużej puszki zagęszczonego mleka, łyżki kukurydzianego syropu, wody przegotowanej i destylowanej z przykazaniem, by składniki zmiksować i ostudzić. Dean zalecił także, by nie karmić Marcusa mięsem, podawać mu witaminy i zabrać do doktora na zastrzyk).
Elizabeth Taylor
Brigitte Bardot


Francuska seksbomba sama kiedyś porównała siebie do tego zwierzęcia, mówiąc: "Naprawdę jestem kotem zamienionym w kobietę. Mruczę, drapię. I czasami gryzę"...
Aktorka żywo zaangażowana jest w walkę o prawa zwierząt.


Paul Newman


Paul Newman oprócz tego, że był znakomitym aktorem, szczerze oddawał się także ekologii i sam prowadził firmę z ekologicznymi produktami żywnościowymi "Newman's Own". Z pożytkiem nie tylko dla ludzi, bo, co ciekawe, kocia karma sygnowana marką "Newman's Own" cieszy się ogromną estymą wśród właścicieli kotów (na farmach tej firmy hodowane są zrelaksowane kury, a zboża rosną tam bez pomocy pestycydów)!
Nie wiem, jak Was, ale mnie to rozczula.


I jeszcze jedno: podobno kot Paula Newmana miał na imię Ludwik IV

Mia Farrow
ciąg dalszy nastąpi...


fotografie: listal.com, yourcatwasdelicious.tumblr.com

1 komentarz:

  1. koty są super! :)) a mnie najbardziej podoba się wizja zrelaksowanych kur:D
    uściski!
    J.

    OdpowiedzUsuń